książka telefoniczna Katowice

książka telefoniczna Katowice miasto, gmina, powiat grodzki.

książka telefoniczna 2019/2020/2021/2022

nie lubisz czytać – wolisz posłuchać – dzwoń: 692851633

jesteśmy wydawcą książki telefonicznej – nie udzielamy informacji

dodatkowa możliwa do zamówienia część książki telefonicznej – tylko

1 miasto w cenie 200zł netto
1 województwo – 500zł netto,
wszystkie 16 województw 2000zł netto
uaktualnienie roczne 400zł netto – dla osób które nie dalej niż rok temu kupiły książkę telefoniczną dla 16 województw lub 150zł netto dla mniejszych części.

książka telefoniczna zawiera firmy i osoby prywatne:

osoby prywatne Katowice:  prawie 100.000 rekordów (na prawie 2 mln rekordów w całym województwie), w tym numery telefonów komórkowe – około 50.000

firmy Katowice: 42 tysiące rekordów firm, w całym województwie ponad 355 tys. rekordów

wyszukiwanie dowolne po każdym kryterium, dla firm istnieje możliwość powiększenia wpisu o dokładną ofertę w cenie 50zł netto/rok

interfejs

 

Czy masz w domu książkę telefoniczną ? Jeśli nie, warto może byłoby się nad nią zastanowić ? Jak wiadomo, każdy z nas organizuje się we własny, odpowiedni sposób, co nie jest w tym wypadku żadnym zdziwieniem w tym wypadku właśnie. To normalna kolej rzeczy, która potwierdza się w wielu odpowiednich wypadkach, oraz możliwościach. Jedni wolą książki telefoniczne, jeszcze inni odpowiednie organizery, zarówno te zwykłe, jak i również elektroniczne.

Książka telefoniczna Katowice (szczególnie papierowa) to w wielu wypadkach już kompletny zabytek, który nie potwierdza się tak dobrze swoimi własnymi możliwościami. Stare książki telefoniczne na ogół nie mają już więcej niż 20% odpowiednio poprawnie zdefiniowanych numerów telefonów. Kolejnym czynnikiem mniejszości książka telefoniczna na dzień dzisiejszy jest fakt iż ludzie z domowych telefonów, postanowili migrować na telefony komórkowe. Książka telefoniczna telefonów komórkowych niestety nigdy nie powstanie, czego możemy być świadomi. Jak więc widać, stara książka telefoniczna odchodzi już do lamusa.

One Reply to “książka telefoniczna Katowice”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *